آخرین اخبار

» استان » راه درمان مشکلات کشور رفتن پای صندوق‌های رای است

تاریخ انتشار : 2021/06/15 - 8:34

 کد خبر: 20258
 13 بازدید

راه درمان مشکلات کشور رفتن پای صندوق‌های رای است

راه درمان مشکلات کشور رفتن پای صندوق‌های رای است

به گزارش ایرنا، ابراهیم رضایی دوشنبه شب در جمع حامیان حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی ستاد ائتلاف نیروهای انقلابی گناوه افزود: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای در امنیت ملی و اقتدار هرچه بیشتر کشور اثرگذار است.

وی اظهارداشت: ستادهای تبلیغاتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر ورستا مردم را تشویق و ترغیب و دعوت به پای صندوق‌های رای کنند.

نماینده دشتستان با بیان اینکه در ناامن‌ترین نقطه دنیا در امنیت کامل بسر می‌بریم اضافه کرد:  این امنیت بواسطه حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای، مجاهدت مجاهدان و پاسداران و رزمندگان مدافع حرم امثال سردار دل‌ها شهید قاسم سلیمانی بدست آمده‌است و باید از آن پاسداری کنیم.

رضایی ادامه داد: آنهایی که در کشور برای مردم مشکلات ایجاد کردند کسانی هستند که تشویق به حضور نیافتن در پای صندوق‌های رای می‌کنند و مسببان آن در خارج کشور، آمریکای ترامپ و بایدن و اوباما گرفته تا شبکه‌های رسانه‌ای بیگانه و انگلیس و سعودی هستند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بار دولت آینده برای خدمت و حمل مشکلات مردم بسیار سنگین است و امیدوار به آن هستیم و مطالبه هم خواهیم کرد.

وی بیان کرد: امیدواریم جریان انقلاب در روز ۲۸ خرداد برای رای آورترین گزینه به اجماع برسد و همه پشت سر گزینه نهایی و انقلابی قرار بگیریم و دولت انقلابی شکل خواهد گرفت.

 نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: تردید نکنید که از دولت انقلابی منظورمان دوگانه‌ها و دوقطبی‌های چپ و راست نیست و باید از اینها عبور کنیم.

رضایی ادامه داد: بطور یقین تفکری که دشمن را از خرمشهر آزاد و داعش را نابود کرد، آن تفکر اگر در دولت شکل بگیرد، مشکلات کشور را حل می‌کند.

نماینده مردم دشستستان در مجلس شورای اسلامی گفت: این تفکری است که بهترین موشک‌ها را ساخته و حتی اگر صنایع خودرو سازی را به آنها بدهند دیگر وضعیت پراید مشکلی نخواهد داست.

رضایی گفت:  با این نگاه و تفکر دنبال مسئولینی هستیم که همانند حاج قاسم سلیمانی برای مردم فداکاری می‌کنند نه اینکه دنیال سوء استفاده و جیب و منافع خود و خانواده شان باشند.

وی افزود: تفکر انقلابی همانگونه که داعش را نابود کرد، تردید نکنید که اگر بر دولت حاکم شود ، بقیه داعشی‌ها نظیر فقر، طلاق، اعتیاد، گرانی و بیکاری را در کشور نابود خواهد کرد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: درمدت بیش از ۴۰ سال از عمرباشکوه انقلاب هرگاه با ولایت فقیه بودیم بر مشکلات فایق آمدیم و هرگاه از رهبری پیروی نکردیم مشکلات توسط برخی مدیران  ضعیف و بی کفایت فراهم شد.

وی افزود: بزرگترین و جدی ترین مشکلات کشور معیشتی و اقتصادی و گرانی و تورم است که ریشه آن ناشی از فسادی است که در بین مدیران و دستگاه‌های دولتی مختلف وجود دارد. 

رضایی  بیان کرد: تا زمانی که مسئله فساد را در کشور حل نکنیم نمی‌توانیم مشکلات از جمله بیکاری و گرانی را برطرف کنیم.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه