آخرین اخبار

» بخش بوشکان » داریوش رحیمیان، شهردار بوشکان از اصحاب رسانه تجلیل نمود

تاریخ انتشار : 2018/08/14 - 15:45

 کد خبر: 10786
 355 بازدید

داریوش رحیمیان، شهردار بوشکان از اصحاب رسانه تجلیل نمود

داریوش رحیمیان، شهردار بوشکان از اصحاب رسانه تجلیل نمود

شهرداری بوشکان طی اقدامی پسندیده از تمامی اهالی رسانه و خبرنگاران بخش بوشکان تجلیل نمود. این درحالی است که بخشدار و سایر مسئولین روستا ها و شهرهای بخش این روز را فراموش نموده اند.

متاسفانه به دلیل محدودیت های شغلی هیچ کدام از خبرنگاران و اعضای تیم خبری تاور امکان شرکت در این جلسه مهم را نداشتند. از این بابت از محضر جناب آقای رحیمیان شهردار محترم بوشکان و مدیریت محترم سایت بوشکان نیوز پوزش می طلبیم.

 

به گزارش تاور ،بوشکان نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی بوشکان نوشت: شهردار بوشکان به مناسبت هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی که روز خبرنگار نامگذاری گردیده است از فعالان عرصه خبررسانی بخش بوشکان آقایان اکبر عبدی مدیر سایت آوای پارسیان و ایوب نیکنام مدیر سایت بوشکان نیوز به نمایندگی از جامعه بزرگ خبرنگاری تقدیر بعمل آورد و این روز را به خبرنگاران متعهد، نویسندگان، روزنامه نگاران، عکاسان و اصحاب رسانه که همواره با این شهرداری همکاری و همیاری مبذول داشته اند را به پاس صدق گفتار و تبلور آن در کردار نیک و اشاعه خیر و ترویج زلال سخن و نشر فرهنگ اسلام ناب محمدی و امانت داری در آیین سخنوری تبریک و تهنیت عرض نمود.

داریوش رحیمیان راد اظهار داشت: خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و انسان های صادق، مخلص و مجاهدان بی منت در جامعه هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی آنهاست. رسانه ها ابزار ارتباط مردم با مسئولین هستند و تعامل با رسانه ها می تواند زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده و همچنین بستر ساز پیشبرد توسعه منطقه باشد.

وی در ادامه گفت: وظیفه خبرنگاران برگرفته از نیازهای مردم است که در این زمینه باید خواسته های آنها را به خوبی به مسوولان منعکس نمایند.

شهردار بوشکان همچنین یک گزارش و عملکرد حضور ۶ ماهه خود را در بوشکان ارائه کرد و از حمایت های شورای شهر در این مدت تقدیر و تشکر نمود و در پایان با اهدای لوح و هدایا از زحمات و تلاش های خبرنگاران و فعالان خبری بخش بوشکان تجلیل به عمل آورد.

لازم به ذکر است که در این نشست از تمامی صاحبان اصحاب رسانه و مدیران سایت های خبری بخش بوشکان اعم از سایت های دیارمهر، آوای پارسیان، بوشکان نیوز، تاور، چلپا و خبرنگار خبرگزاری ایرنا دعوت بعمل آمده بود که بنا به دلایل کاری و شخصی نتوانستند در این نشست حضور بیابند.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : بخش بوشکان
ارسال دیدگاه