آخرین اخبار

» استان » حافظ‌خوانی کودکان بوشهری

تاریخ انتشار : 2019/10/13 - 15:02

 کد خبر: 12481

حافظ‌خوانی کودکان بوشهری

به گزارش ایسنا، در مراسمی در خانه فرهنگ و هنر آیت‌الله معتقد اهرمی برنامه‌هایی نظیر معرفی شاعر گرانقدر و پرآوازه ایرانی خواجه حافظ شیرازی به کودکان، قصه‌گویی، حافظ‌خوانی کودکان، برگزاری مسابقه ویژه بچه‌ها و اهدای جوایز به آنها، برپایی ایستگاه نقاشی و... اجرا و با حضور و استقبال کودکان روبرو شد.

همچنین نوگلان خانه ادب پارسی به مناسبت فرارسیدن سالروز گرامیداشت حافظ شیرازی، شاعر بزرگ و پرآوازه ایرانی، در خانه فرهنگ و هنر عالی‌آباد به حافظ‌خوانی پرداختند که این ویژه ‌برنامه با سخنرانی استاد صغیری در خصوص زندگینامه و اشعار دیوان حافظ شیرازی آغاز و در ادامه با حافظ‌خوانی کودکان با مربیگری خانم نیکی صغیری ادامه یافت.

خانه فرهنگ و هنر معتقد اهرمی در کوی ریشهر با تجهیز و آماده‌سازی از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر در سال گذشته، در تمامی طول سال به ساکنان محلات جنوبی بوشهر خدمات‌رسانی می‌کند.

همچنین خانه فرهنگ و هنر عالی آباد در طول سال و به مناسبت‌های مختلف، برنامه‌های فرهنگی - هنری ویژه کودکان و خانواده‌ها را برگزار می‌کند که با استقبال خوب همشهریان و خانواده‌های بوشهری خصوصا ساکنان محله عالی‌آباد همراه شده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه