آخرین اخبار

» اسلاید اصلی » جشن با شکوه نیمه شعبان فاریاب / تصاویر

تاریخ انتشار : 2018/05/03 - 18:32

 کد خبر: 10539
 904 بازدید

جشن با شکوه نیمه شعبان فاریاب / تصاویر

جشن با شکوه نیمه شعبان فاریاب / تصاویر

مراسم باشکوه نیمه شعبان در پارک فاریاب به همت دهیاری و شورای اسلامی روستای فاریاب و با هماهنگی ارگانهای مختلف بر گزار گردید.

به گزارش تاور؛ حضور با شکوه مردم درکنار مسئولین استانی و شهرستانی و بخش بوشکان به زیبائی این مراسم افزوده بود. جشن نیمه شعبان با اجرای مجری توانمند استان جناب آقای مهدی جلالی  و با مولودی حاج سید عمار صفوی  و همراهی منظم مردم روستا برگزار گردید.

بنابر این گزارش؛ روز میلاد با سعادت امام زمان با حضور پررنگ مردم و مسئولین استانی،شهرستانی و بخش در فاریاب و اجرای گلچینی از مداحی ،موسیقی و طنز به همراه مسابقه و سخنرانی های گنجانده شده با نظم و ترتیب بسیار خوبی برگزار گردید.

بدیهی است برگزاری این گونه مراسمات و دعوت از مسئولین استان، شهرستان و بخش می تواند می تواند گامی موثر در معرفی مشکلات روستا باشد و باعث حل ریشه ای موارد گردد. همچنین این گونه مراسمات می تواند زمینه اخذ امتیازات را هموارتر سازد.

تیم خبری تاور صمیمانه از دهیاری و شورای اسلامی روستای فاریاب تقدیر و تشکر به عمل می آورد. امید که با هماهنگی ها و همکاری های بیشتر جوانان و شورا و دهیار گام های بلند در همدلی و همیاری در راستای سازندگی دیار فرهنگ و ادب فاریاب برداشته شود.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اسلاید اصلی , بخش بوشکان
دیدگاه کاربران کل نظرات :3
 • احسان

  تاریخ : 3 - می - 2018

  جشن خوبی بود امیدواریم عقب موندگیها جبران بشه


 • ملاکی

  تاریخ : 3 - می - 2018

  سلام
  گرامی میداریم حضور پر رنگ مردم در کنار مسئولین.


 • هم ولاتی

  تاریخ : 14 - ژوئن - 2018

  جشن خیلی خوبی بود تشکر از دوستان زحمت کش شورا و دهیاری


ارسال دیدگاه