آخرین اخبار

» استان » تلاش دهیاران گناوه در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا موثر است

تاریخ انتشار : 2020/04/06 - 9:41

 کد خبر: 19693

تلاش دهیاران گناوه در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا موثر است

خدیجه دشتی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از روستاهای بهمنیاری و اسلام آباد به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: باتوجه به لزوم پیشگیری از ویروس کرونا توسط مردم برای قطع زنجیره انتقال و کنترل ویروس، دهیاران و شوراهای این روستاها اقدام به نصب بنر و  آموزش اصول بهداشتی به اهالی کردند.

وی گفت: اهالی روستاهای این بخش نسبت به توصیه‌های بهداشتی در برابر کرونا بخوبی عمل کرده و با دهیاران و شوراها در امر مبارزه با این بیماری مشارکت دارند.
دشتی  افزود: در بازدید میدانی صورت گرفته از این روستاها،  مشکلات و نیازهای آنان از جمله آسفالت و بهسازی جاده ورودی، جاده‌های بین مزارع و  تعمیر پل اسلام آباد به فخرآوری بررسی شد.
بخشدار مرکزی گناوه با اشاره به زمین‌های مرغوب و آبگیری مناسب این سه روستا، گفت:  زمین‌های این روستاها حاصلخیز و مستعد تولیدات کشاورزی و دامپروری است.

وی بیان کرد: تولید خرما از قدیم در این روستاها رواج داشته که می‌توان با ایجاد بستر مناسب از این ظرفیت،  زمینه‌ اشتغال جوانان را فراهم کرد.
بخشدار مرکزی گناوه بر برنامه‌ریزی و پیگیری برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در این روستاها تاکید کرد و گفت: پارک محله‌ای، آسفالت خیابان‌ها، تعمیرات و جابه‌جایی پایه‌های برق و فضای ورزشی لازم با توجه به وجود استعدادهای خوب ورزشی در این سه روستا از عمده خواسته‌های بحق و مشکلات آنان است که با  همکاری روسای ادارات مربوطه رسیدگی خواهد شد.

بیش از ۲۰ درصد از جمعیت ۱۰۳ هزارنفری گناوه در شمال استان بوشهر در روستاها سکونت دارند.

منبع:ایرنا فارسی


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه