آخرین اخبار

» اجتماعی و روانشناسی » تفاوت آمار در ایران و در سایر کشور ها/ طنز

تاریخ انتشار : 2018/04/09 - 10:31

 کد خبر: 10445
 859 بازدید

تفاوت آمار در ایران و در سایر کشور ها/ طنز

تفاوت آمار در ایران و در سایر کشور ها/ طنز

در همه جوامع آمار ها برای برنامه ریزی های اجتماعی و چشم انداز های چند ساله استفاده می شود و اینگونه مملکتشان گل و بلبل می شود اما:….

 

 

از اتفاقات جالبی که در مملکت ما رخ می ده و در جائی دیگه مشابهش نمی بینیم یکی همین آمار های جالب از اتفاقات است! مثلا همین مورد عجیب و غریب هجوم بیماران به بیمارستان در شهر سپیدان را در نظر بگیرید. یکی دو روز پیش در این شهر کوچک ناگهان چند صد شهروند همزمان با هم مریض شدند و به بیمارستان مراجعه کردند که شبیه این فیلم‌های ترسناک شده بود و حقیقتا هم خیلی‌ها ترسیدند که مگر چه اتفاقی رخ داده که یکدفعه این همه آدم با هم مریض می‌شوند!

 

اما نکته جالب در تعداد این نفرات است. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز شمار کسانی که در سپیدان مسموم شده‌اند، ۴۸۹ نفر شمرده و فرمانده انتظامی شهرستان سپیدان‌ اعلام کرده که تعداد بیماران ۷۰۰ نفر بوده! الان ما مانده ایم معاون بهداشتی بیمارها را کم شمرده یا فرمانده انتظامی برتعداد بیماران اضافه کرده؟ یعنی می‌شود که یکسری از بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها آمار بیمارهایشان را به معاون بهداشتی دانشگاه اعلام نکرده باشند اما به فرمانده انتظامی گفته باشند؟ الان هر کس توانست راز این ۲۱۱ نفر بیمار افزوده شده را کشف کند پیش ما یک بسته قرص مسکن جایزه دارد!

 

هومن جعفری


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : اجتماعی و روانشناسی , خشت خام
ارسال دیدگاه