آخرین اخبار

» استان » تحریم‌های ظالمانه منجر به توقف قطار توسعه کشور نشده است

تاریخ انتشار : 2020/01/23 - 13:37

 کد خبر: 16630

تحریم‌های ظالمانه منجر به توقف قطار توسعه کشور نشده است

عبدالکریم گراوند روز پنج‌شنبه در نشست با مدیران ستادی استانداری بوشهر افزود: دولت با وجود تحریم و محدودیت‌های مالی اما اقدامات بسیار ارزنده و مهمی در این استان انجام داده است.

وی تصریح کرد: پروژه مهم راه آهن بوشهر در همین دولت و با همین شرایط سخت مالی و تحریمی در مسیر اجرا قرار گرفته و پروژه های مهمی نیز در بخش آب استان بوشهر عملیاتی شده است که در طول ۴۰ سال بی سابقه بوده است.

گراوند در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار داشت:  یکی از ایرادات و مشکلات حوزه کاری در وزارت کشور، مستند نکردن اقدام‌ها و عملکردهاست لذا این مشکل باید از سوی ادارات ستادی استانداری برطرف شود.

وی ادامه داد: نظم و انضباط باید در سیستم اداری نهادینه و صرفه جویی در هزینه ها از سوی مدیران ستادی استانداری جدی گرفته شود.

استاندار بوشهر با اشاره به انتخابات مجلس گفت: در انتخابات پیش رو به دنبال برگزاری انتخابات سالم، امنیت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در این رویداد مهم سیاسی کشور هستیم.

گراوند تاکید کرد: سلامت، امنیت و مشارکت حداکثری باید گفتمان غالب در امر انتخابات در استان بوشهر باشد.

وی با اشاره به وضعیت بازار و تامین کالاهای مورد نیاز مردم استان اظهارداشت: براساس گزارش سازمان صمت شاهد کاهش قیمت در ۴۲ قلم کالای مهم در سطح بازار هستیم.

استاندار بوشهر همچنین با اشاره به کاهش نرخ بیکاری در استان بوشهر ادامه داد: تکمیل پروژه های مهم حوزه آب، ساخت یک هزار واحد مسکونی برای محرومین، حل مشکلات ۴۰ ساله آب در برخی نقاط شهر بوشهر بخشی از اقدامات دولت در استان در شرایط تحریم و محدودیت های شدید مالی بوده است.

منبع:ایرنا فارسی


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه