آخرین اخبار

» استان » بوشهر گرم‌تر می‌شود

تاریخ انتشار : 2020/04/06 - 11:15

 کد خبر: 19707

بوشهر گرم‌تر می‌شود

بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد در ساعاتی از بعدازظهر امروز سرعت وزش باد شمال غربی به طور نسبی افزایش می یابد.

از فردا -سه شنبه ۱۹ فروردین ماه- تا پایان هفته جاری با عبور متوالی امواج ناپایدار از جو استان، آسمان به تناوب ابری و در برخی از نقاط گاهی همراه با بارش پراکنده و خفیف باران با احتمال وقوع رعدوبرق پیش بینی می شود.

همچنین وزش جریانات جنوبی نیز به تدریج از فردا آغاز می شود و تا پایان هفته به تناوب با سرعت و شدت بیشتری ادامه می یابد که در پی آن ضمن خیزش گرد و خاک در برخی نقاط، افزایش تلاطم دریا و افزایش محسوس دمای هوا نیز پیش بینی می شود.

بر اساس پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی و دریایی استان از ظهر امروز آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در طول روز وزش باد، در برخی ساعات افزایش ابر و فردا بر روی دریا با احتمال بارش پراکنده باران و جهت وزش باد امروز غالبا شمال غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۰ گاهی ۳۶ کیلومتر در ساعت و بر روی دریا در قسمت های جنوبی استان ۱۴ تا ۴۲ کیلومتر در ساعت و از فردا در همه قسمت ها متغیر با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

ارتفاع موج نیز ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر و امروز در سواحل جنوبی ۶۰ تا ۱۲۰ و دور از ساحل تا ۱۵۰ سانتیمتر و فردا در همه قسمت ها ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

به گزارش ایسنا، فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۲:۰۰، مد اول دریا ساعت ۰۸:۰۰، جزر دوم ساعت ۱۳:۵۲ و مد دوم ساعت ۲۰:۰۰ می باشد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه