آخرین اخبار

» استان » بنزین در کشور ما قیمت واقعی نداشت /گلایه‌های مردم نادیده گرفته نشود

تاریخ انتشار : 2019/11/22 - 13:56

 کد خبر: 14217

بنزین در کشور ما قیمت واقعی نداشت /گلایه‌های مردم نادیده گرفته نشود

حجت‌الاسلام حسین دشتی در خطبه های امروز نمازجمعه شهر بوشهر با اشاره به وضعیت اخیر کشور تاکید کرد: مسئولان نسبت به کاهش مشکلات اقتصادی مردم و نظارت بر بازار توجه ویژه داشته و از گرانی اجناس و کالاها جلوگیری نمایند.

وی با گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد: کارنامه درخشان ۴۰ ساله بسیجیان در عرصه های مختلف خدمت رسانی به انقلاب و مردم قابل تقدیر است.

امام جمعه موقت بوشهر افزود: بسیج همواره درمان دردهای اجتماع بوده و در عرصه دشمن شناسی و با اقدامات به موقع، خالصانه و شجاعانه به رشد و شکوفایی انقلاب اسلامی کمک کرده است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام دشتی با اشاره به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: این تصمیم موجب بروز برخی ناآرامی ها و اغتشاشات و همچنین اقدامات خرابکارانه در سطح کشور شد. با توجه به اینکه بنزین در کشور ما قیمت واقعی نداشت و در زمینه مصرف انرژی در ردیف اولین کشورها بودیم، اجرای این طرح یک نیاز و ضرورت بود.

وی ادامه داد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند اصلاح قیمت بنزین یک تصمیم اقتصادی و کارشناسی با نظر سران سه قوه بوده است، و از آن حمایت می شود. 

امام جمعه موقت بوشهر عنوان کرد: در یک جامعه مردم سالار، مردم قادر به بیان منطقی نقد و اعتراض خود هستند اما در این میان بایست مراقب حرکات دشمنان داخلی و خارجی باشیم چرا که آنان به دنبال سوءاستفاده از شرایط به نفع خودشان هستند. 

حجت الاسلام حسین دشتی بیان کرد: دشمنان و استکبار با وجود گذشت بیش از ۴ دهه از عمر انقلاب اسلامی و در حالی که در عرصه های جنگ نظامی، سیاسی و امنیتی شکست خورده اند، به توطئه جنگ اقتصادی علیه کشورمان روی آورده اند.

وی خاطرنشان کرد: هدف دشمن در جنگ اقتصادی ایجاد نارضایتی و تبدیل شرایط موجود به اغتشاشات داخلی است.

امام جمعه موقت بوشهر اقدامات خرابکارانه هفته گذشته را کار اشرار دانست و تصریح کرد: مردم بصیر و آگاه، در برابر اقداماتی که امنیت کشور را تهدید کند ایستادگی کرده و از منشا این اقدامات آگاه هستند.

حجت الاسلام دشتی خطاب به مسئولان یادآور شد: گلایه های به حق مردم نادیده گرفته نشود و نسبت به کاهش مشکلات تلاش کنید، همچنین با نظارت مستمر بر بازار از گرانی کالا جلوگیری شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه