آخرین اخبار

» استان » برگزیدگان مسابقه استانی دل نوشته‌ای به خرمشهر معرفی شدند

تاریخ انتشار : 2021/06/27 - 11:24

 کد خبر: 20863
 15 بازدید

برگزیدگان مسابقه استانی دل نوشته‌ای به خرمشهر معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه استانی دل نوشته‌ای به خرمشهر معرفی شدند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا گفت:  این مسابقه با هدف گرامی داشت سالروز آزادسازی خرمشهر و ترویج و گسترش حوادث و وقایع ملی در قالب برنامه‌های فرهنگی و هنری برگزار شده است.

حمید زارعی اظهارکرد: ۱۰۴ اثر شامل ۶۴ دل نوشته در رده‌ سنی ۱۲ تا ۱۸ سال و ۴۰ اثر در بخش بزرگسالان به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد.

وی افزود:  در این مسابقه مریم فقیه، فاطمه تیموری و مجتبی صفری” در بخش سنی ۱۲تا ۱۸ سال و ” فرخ بانو رزمی، فرشته گزدرازی، فریبا آذری و خدادا رضایی” نفرات برتر بخش  بزرگسالان معرفی شدند.

زارعی بیان کرد: در صورت شرایط عادی و امکان برگزاری برنامه های حضوری، آیین اختتامیه با حضور نفرات برگزیده برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: غلامرضا قربانی مقدم، هادی اخلاقی و غلامرضا زائری سه تن از چهره های برجسته ادبی شهرستان دشتی داوری این مسابقه را عهده دار بودند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی گفت: برگزاری مناسبت ها در قالب برنامه های فرهنگی و هنری علاوه بر ارائه و شناسایی ظرفیت ها، می‌تواند جوانان و نوجوانان را با رشادت ها و ایثارگری های مردان و بانوان در دفاع از کشور آشنا سازد.

مسابقه استانی دل نوشته ای به خرمشهر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه‌های عمومی دشتی و باشگاه کتابخوانی یار مهربان مدرسه قلم خورموج برنامه ریزی و برگزار شد.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه