آخرین اخبار

» استان » برای نظام اسلامی زیبا نیست که مردم دغدغه مسائل اولیه را داشته باشند

تاریخ انتشار : 2021/06/16 - 18:38

برای نظام اسلامی زیبا نیست که مردم دغدغه مسائل اولیه را داشته باشند

برای نظام اسلامی زیبا نیست که مردم دغدغه مسائل اولیه را داشته باشند

  عبدالکریم جمیری، رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهردر جمع هواداران آیت الله رئیسی اظهار کرد: جمهوری اسلامی نظامی است که به تعبیر مقام معظم رهبری در تاریخ نظام های سیاسی دنیا بیشترین تهاجم را از سوی استکبار جهانی داشته است. جمهوریت این نظام با تدبیر و هنر امام(ره) در قانون اساسی تبیین و تصویب شد و این جمهور مردم بوده اند که در همه عرصه های حساس در برابر تهاجمات از جمهوری اسلامی دفاع کرده اند.

وی ادامه داد: یکی از میادین حضور جمهور مردم در دفاع از نظام اسلامی، حضور در انتخابات است که تبلور و تجسم این حضور، رای یکایک این مردم عظیم القدر در انتخابات مختلف بوده  و همواره دشمنان را نا امید کرده است اما همان کسانی که دایه دار اداره امور جامعه به وسیله مردم هستند، بهترین شکل جمهوری و آزادانه ترین انتخابات را در نظام جمهوری اسلامی بر نمیتابند و به گونه ای به آن خدشه وارد می کنند؛ برای اینکه آنها با اسلامیت نظام که به وسیله جمهور مردم شکل و تحقق پیدا کرده است و استمرار خواهد داشت مخالف هستند.

جمیری خاطرنشان کرد: اسلام می تواند مسائل مختلف مردم را حل کند و کرامت و شرافت و آزادی و استقلال  مردم را در مقابل همه قدرت ها حفظ کند و این نظام مقدس  قریب به ۴۳ سال نشان داده است که می تواند استکبار جهانی را  به زانو در آورد و در مقابل آن زانو خم نکند. این حضور مردم برای حاکمیت اسلام همیشه مورد تهاجم بوده است اما این مردم عظیم القدر همواره در میدان حضور داشته اند و توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند.

وی تصریح کرد: آنهایی که به بهانه ناکارآمدی دولت ها، جمهوریت و اسلامیت نظام را زیر سوال میبرند، خود همواره مبلغ کسانی بوده اند که قدرت لازم برای اداره جامعه را نداشته اند؛ در تاریخ انقلاب، دشمنان ما همیشه از کسانی حمایت کرده اند که در مسیر امام و رهبری و ارزش های دینی قرار ندارند و برای فریب افکار عمومی و القای یک انتخاب اشتباه به مردم همه توان و ظرفیت خود را به کار بسته اند.

جمیری بیان کرد: امروز در انتخابات نگاه مردم به چپ و راست و اصولگرا و اصلاح طلب نیست بلکه مسئله امروز کارآمد و ناکارآمدی افراد است؛ انتخاب شخصی است که بتواند با فساد و تبعیض ناشی از مدیریت های ناکارآمد مقابله کند. مسئله امروز توانمندی در حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی و سیاسی و بین المللی است که  در همه عرصه ها بخاطر ناکارآمدی و دلبستگی مدیران به غرب با مشکل مواجه هستیم؛ امروز ما به دنبال یک تغییریم و آن تغییر به نفع مردم و برای مردم است، تغییری که به دنبال آن شاهد از بین رفتن فقر و فساد و تبعیض باشیم.

وی اضافه کرد: الحمدلله در این کشور با وجود منابع سرشار خدادادی و جوانان توانمند و انقلابی بن بستی وجود ندارد و با روی کارآمدن یک دولت کارآمد، عدالتخواه، انقلابی و ظلم ستیز شاهد مرتفع شدن کاستی ها و مشکلات خواهیم بود. امروز افراد توانمندی در میدان انتخابات حضور دارند و مردم به خوبی می دانند که چه کسانی برنامه و کارنامه دارند، اما از بین این انسان های صالح و توانمند بنا به اقضای امروز به یک شخصیت اصلح، کارآمد و توانمند نیاز داریم؛ به تعبیر قانون اساسی ما امروز به یک رجل سیاسی که با کارنامه خودش نشان داده توانایی اداره امور جامعه را دارد نیاز داریم.

وی ادامه داد: با استقبال بی نظیری که در سراسر کشور از آیت الله رئیسی شکل گرفته است به حول و قوه الهی دولتی کارآمد و توانمند برای حل مسائل و مشکلات مردم شکل خواهد گرفت. به عنوان خدمتگزار و خادم کوچک شما مردم در مجلس شورای اسلامی می گویم که اگر دولت انتخابی از سوی ما یک دولت کارآمد و انقلابی و ضد فساد نباشد و شایسته سالاری را نتواند به معنای حقیقی کلام اجرایی و عملیاتی کند و با مجلس انقلابی و قوه قضائیه توانمند تعامل درست و منطقی داشته باشد قطعا موفقیتی حاصل نخواهد شد.

جمیری عنوان کرد: برای نظام اسلامی زیبا نیست که مردم دغدغه مسائل اولیه را داشته باشند، امیدوارم به همت شما مردم عظیم القدر در پایان خردادماه شاهد شکل گیری دولتی کارآمد و توانمند برای خدمت به مردم باشیم.

انتهای پیام


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه