آخرین اخبار

» استان » برای عبور از بحران اقتصادی همه باید پای کار باشند

تاریخ انتشار : 2019/10/08 - 13:11

 کد خبر: 12283

برای عبور از بحران اقتصادی همه باید پای کار باشند

به گزارش ایسنا، مصطفی گراشی در دیدار هیات رئیسه اتاق اصناف با فرمانده ناجا استان بوشهر، احترام پلیس به مردم را در استان و کشور کم نظیر دانست و گفت: وجود حس همکاری و احترام به هم نوع در پلیس استان و کشور نشان از فرهنگی والا در بدنه ناجا دارد.

وی ادامه داد: در سالهای اخیر کمتر اتفاق افتاده که یکی از شهروندان از پلیس شاکی باشد زیرا پلیس استان همراه با اعمال قانون پیش سلام مردم بوده است.

گراشی ضمن برشمردن مسائل و مشکلات بازار بوشهر تاکید کرد: طی دو سال اخیر به رغم وجود مشکلات اقتصادی و رکود تورمی، بدنه بازار استان همواره انصاف و همراهی با مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و به همین دلیل با کمترین میزان نارضایتی از بازاریان مواجه بوده است.

وی با اشاره به رکود تورمی و بحران در بازار اظهار کرد: در سال های اخیر با بروز نوسانات در بازار ارز و شرایط اقلیمی استان که نمی تواند جذب کننده توریست باشد کسبه دچار مشکلاتی شده اند.

گراشی افزود: از آنجا که معیشت مردم استان به تجارت دریایی و صیادی وابسته است، اگر هر یک از این دو دچار مشکل شود کاسبی نیز با بحران مواجه می شود.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر عنوان کرد: با توجه به شرایط خاص اقتصادی استان و وجود تحریم های سخت، مدیریت بازار از پلیس می خواهد که تنگناهای اقتصادی استان را به مدیران ناجای کشور انعکاس دهند تا بتوانیم با تفاهم بیشتر راهکاری برای عبور از بحران اقتصادی بازار اتخاذ کنیم.

وی خاطرنشان کرد: وقتی بحران اقتصادی رخ می دهد همه دچار مشکل می شوند و برای عبور از آن بحران همه باید پای کار باشند و خوشحالیم که در این شرایط پلیس استان برادرانه در کنار اصناف قرار دارد.

انتهای پیام 

منبع:ایسنا


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه