آخرین اخبار

» خشت خام » از بس مسئولین ما خوبن… / اینترنت بخش بوشکان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۸:۴۱

 کد خبر: 6590
 926 بازدید

اینترنت بخش بوشکان قراری برای درست کردنش نیست...

از بس مسئولین ما خوبن… / اینترنت بخش بوشکان

سرعت زیاد تو جاده ها باعث تصادف می شه؛ اینترنت هم همینطوره خدائی نکرده سرعت اینترنت زیاد شد یه باره می خوریم به در و دیوار و تیر و تخته.

 

از بس مسئولین ما خوبن می خوان ما اینترنت نداشته باشیم تا به بیراهه نریم و بشینیم مث بچه آدم درسمون رو بخونیم.( اینو توجه داشته باشین که اون هائی که با تحقیقات تو اینترنت به علم زیاد دست پیدا می کنن و پیشرفت میکنن بچه آدم نیستن)

 

از بس مسئولین ما خوبن می خوان حالا که کل کشور رو فضای مجازی و رسانه های معاند  و دروغگو با اخبار کذبشون پر کردن، تنها کانال اخبار و کسب اطلاع ما همین صاد سین (بخوانید صدا و سیما) شفاف و راستگو و بی طرف باشه با خبرای واقعی  و راااااستِ راست.

 

از بس مسئولین ما خوبن می خوان ما پولامون رو الکی هدر ندیم و بریم بسته های پر سرعت اینترنت بخریم و زود  زود حجم بسته تموم بشه. این سرعت کم قشنگ بسته رو تا اخر دوره می کشونه تازه اضافه هم میاد.

 

اینترنت رو کفار تولید کردند و استفاده از اون باعث میشه بازارشون رونق پیدا کنه. مسئولین عزیز هم با راه چاره تخصصی و البته تاثیر گذار سرعتش رو اوردن پائین تا مردم از اینترنت ناامید شده و از این طریق بازار کفار کساد بشه و فوج فوج به جمعیت عازم بهشت افزوده بشه

 

از اونجا که عامل همه فلاکت و بدبختی های مردم بعد از برجام همین سرعت زیاد اینترنت هست، تو منطقه ما هم گام اساسی برای خوشبختی مردم برداشته شده است و توسط همین مسئولین به این طریق از نفوذ عناصر فتنه گر جلوگیری شده است.

 

بازار رقابت هم که مثل همه بازار های تجاری ایران باعث می شه فروشندگان برای رقابت بیشتر رو به کالای ارزان قیمت چینی بیاورند، از این رو  مسئولین ما از بس خوبن اینترنت هر روستا رو انحصاری به یه نفر دادن تا هر جور دلش می خواد بفروشه و خدائی نکرده کسی اینترنت چینی به مردم قالب نکنه.

 

از اونجا که برای هر کاری نیاز به تحقیقات هست مسئولین ما هم تحقیق کردند و فهمیدند که کاربران بخش ما نیاز به اینترنت نامحدود ندارند و همین چند گیگ ماهانه کافیه براشون. اصلا نامحدود بودن تو جامعه چه معنی میده؟ خودتون قضاوت کنید چقدر مسئولین ما خوبن.

 

قطع و وصل شدن های مداوم هم حاصل مدتها کار کارشناسانه هست. اگر قطعی نداشته باشم خوب شما یه برنامه یا فیلم رو میذارید برا دانلود بعدش بیکار می شید و ممکنه به راه خلاف کشیده بشید. از این رو تیم تحقیقاتی مسئولین برای جلوگیری از این کار شما رو وادار می کنن که در فواصل معین و نا معین به کامپیوترتون سر بزنید و خلاصه فرصت خلاف رو نداشته باشید…

 

حالا هی گلایه کنید. باید برید نماز شکر به جا بیاورید که مسئولین ما اینقدر خوبن…

 


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : خشت خام
ارسال دیدگاه