آخرین اخبار

» استان » اقدام به موقع پلیس بوشهر مانع خودکشی جوان ۳۷ ساله شد

تاریخ انتشار : 2020/02/17 - 20:40

 کد خبر: 17475

اقدام به موقع پلیس بوشهر مانع خودکشی جوان ۳۷ ساله شد

سرهنگ حمید رضا خضری تنگستانی دوشنبه‌شب در این رابطه افزود: اوایل شب ۲۳ بهمن ۹۸ جوانی ۳۷ ساله با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و در حالی که گریه می‌کرد با صدای لرزان اعلام داشت به دلیل داشتن اختلاف با همسرش به وسیله طنابی که به گردن خود بسته قصد خودکشی دارد و بلافاصله تلفن را قطع می‌کند.

وی تصریح کرد: باتوجه به حساسیت موضوع، سریعا ماموران پلیس وارد عمل شده و موضوع را پیگیری کردند.

خضری تنگستانی ادامه داد: در این راستا یکی از کارشناسان متخصص روان‌شناسی پلیس، با شماره تلفن همراه وی تماس و با مهارت خاصی علاوه بر مشاوره و تفهیم عواقب خودکشی از وی تقاضا می کند که طناب را از گردن خود بردارد اما مخاطب از این کار امتنا می‌کند.
وی ادامه داد: ماموران و کارشناسان پلیس به جهت رسیدن عوامل انتظامی به منزل این فرد، به مدت ۲۰ دقیقه اقدام به صحبت و همدردی با وی کرده تا از وقوع چنین حادثه دلخراش و جبران ناپذیری جلوگیری کنند.

خضری تنگستانی ادامه داد: ماموران ضمن برقراری تماس مجدد با این فرد، با شیوه و شگرد خاصی شماره تلفن همسر و آدرس منزلش را می‌گیرند و با تماس و متقاعد نمودن همسر وی جهت مراجعه آنی به منزل این فرد، آدرس دقیق را گرفته  و سریع به گشت خودرویی ابلاغ  کردند تا در کمترین زمان ممکن در صحنه حاضر شوند.

وی بیان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته سایر یگان‌های امدادی از قبیل اورژانس، اورژانس اجتماعی ۱۲۳ و آتش نشانی نیز در محل حاضر شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان بوشهرگفت: پس از حضور عوامل و یگان‌های امدادی در صحنه، قفل ورودی درب منزل تخریب و با حضور به موقع در حالی که لحظاتی به عمر وی باقی نمانده بود فرد مورد نظر نجات پیدا کرد.
 

منبع:ایرنا فارسی


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه