آخرین اخبار

» دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات » افزودن عکس به متن های بلند در تلگرام

تاریخ انتشار : 2017/06/15 - 14:41

 کد خبر: 6266
 2436 بازدید

افزودن عکس به متن های بلند در تلگرام

افزودن عکس به متن های بلند در تلگرام
در آموزش زیر قصد داریم شما را با روشی آشنا کنیم تا از این پس تصاویر خود را به همراه توضیحات مورد نیاز در زیر آن بصورت یکجا و همزمان ارسال کنید.
  • پس از ورود به صفحه مخاطب مورد نظر از نوار پایین کادر علامت گیره را انتخاب کنید تا چند گزینه برای شما نمایش داده شود: فایل صوتی، ویدئو، گالری، موقعیت مکانی، مخاطب، فایل و گالری. در این بین شما بنا به انتخاب خود  آیکون گالری یا ویدئو را انتخاب کنید.
  • حالا روی عکس یا ویدئو مورد نظر کلیک کرده تا عکس در سایز بزرگ باز نمایش داده شود، اکنون با نگاه به قسمت پایین صفحه متوجه چند علامت خواهید شد. یکی از آنها حرف T است ( در برخی گوشی ها نیز عبارت ” وارد کردن متن ” بطور مشخص نمایان خواهد شد ).
  • اکنون در کادر در نظر گرفته شده متن دلخواه را تایپ و سپس ارسال نمایید تا تصویر و متن همزمان در قالب یک پیام واحد برای مخاطب ارسال شود.

 

اما این روش برای ارسال متن های کوتاه مفید است . برای ارسال متن های طولانی به همراه عکس از روش زیر عمل می کنیم:

 

 

اضافه کردن عکس به متن های بلند در تلگرام

امروز قصد داریم آموزش اضافه کردن عکس را به متن های بلند بدیم. همان طور می دانید در درج زیرنویس برای عکس ها از طرف تلگرام محدودیت وجود دارد. لذا برای این منظور دو روش زیر کاربرد دارد.

۱- استفاده از ربات های تلگرام

در این روش شما با ورود به ربات های مخصوصی که برای این کار ساخته شده اند می توانید یک عکس را به یک متن بلند اتصال دهید. به این ترتیب که ابتدا عکس(و یا فایل) مورد نظر را برای ربات فرستاده و سپس متن را ارسال می کنید. در آخر ربات پست آماده را به شما تحویل میدهد. اکنون شما باید این پست را در کانال خود فوروارد نمایید.در زیر آی دی دو ربات را برای شما قید می نماییم

http://t.me/attachbot
http://t.me/tkanalsubtitlebot

با این روش در کانال شما و در بالای پست، اسم ربات سازنده قید می شود. اگر با این موضوع مشکل دارید به روش دوم عمل نمایید.

۲- قرار دادن لینک عکس در نوشته

اضافه کردن عکس به متن در تلگرام
روش دیگر این است که شما باید ابتدا عکس مورد نظر را در یکی از سایت های آپلود عکس، آپلود نمایید سپس لینک مستقیم آن را در جایی از متن قرار دهید. یکی از قابلیت های تلگرام این می باشد که در متن جستجو کرده و اگر لینکی را پیدا کند در پایین متن آن را به نمایش میگذارد.

 

اگر لینک عکس را در تلگرام ارسال کنید می بینید که عکس شما را در پایین نمایش داده میشود. اما معمولا لینکی که به شما داده میشود خیلی طولانی است و قرار دادن آن در اول یا آخر متن جالب نیست. برای این کار باید لینک خود را کوتاه نمایید. البته بعضی از سایتها به شما لینک کوتاه می دهند.

 

اضافه کردن عکس به متن در تلگرام
در بالا یکی از سایت های ایرانی کوتاه کننده لینک را مشاهدمی کنید. در قسمت بالا آدرس عکس را وارد می کنید و بر روی دکمه کوناه کن کلیک می نمایید. سپس در پایین لینک کوتاه شده نمایش داده می شود.


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : دانش،تکنولوژی،فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه