آخرین اخبار

» بخش بوشکان » افتتاح بلوار ورودی فاریاب

تاریخ انتشار : 2016/03/14 - 8:17

 کد خبر: 4940
 571 بازدید

افتتاح بلوار ورودی فاریاب

افتتاح بلوار ورودی فاریاب
پاریو دات کام: سرانجام با سختکوشی دهیار و همراهی شورای اسلامی روستا، فاز اول بلوار ورودی روستای فاریاب با نام امام علی (ع) در موعد مقرر به پایان رسید. این در حالی است که حواشی بسیاری را شاهد بودیم. از همه ناملایمتی ها و عدم همکاری ها که بگذریم و جود چنین بلواری در روستا آنهم در استانه عید نوروز با توجه به اینکه فاریاب دروازه گردشگری منطقه و محل عبور چهار روستای دیگر منطقه است بسیار عالی و در جهت رفاه مردم و مسافران گامی بسیار مهم و حائز اهمیت است.
این اقدام با همت مهندس فرهادی، دهیار فاریاب وهمکاری اعضای شورای اسلامی  روستا و با حمایت آقای مهندس یوسفی مدیر عامل منطقه ویژه پارس پس از کارشناسی های لازم و کف برداری مناسب – با توجه به اینکه قبل از این اسفالت موجود از سطح حیاط همسایگان بالاتر بوده و مشکل دفع آب حاد بود- عملیات اجرائی آن با حداکثر ممکن  پرسنل و نیروی کار بومی روستا شروع گردید و با موفقیت در موعد مقرر به پایان رسید. کاشت درخت های زیتون و نارنج و گلهای فصلی بر زیبائی این کار افزوده است.

محل اتصال این بلوار با جاده قدیم روستا که در بعضی از سایتهای همسایه کارشناسی نشده خطاب شده دارای فاصله استاندارد از محل اتصال تا شروع بلوار است  همچنین بر اساس اعلام مجریان این طرح در فاز دوم پروژه این بخش از بلوار تا سیصد متر به سمت جاده اصلی پیشرفت خواهد نمود ضمن اینکه این محل با تابلو های راهنمائی در فاصله مناسب مشخص گریده است و همچنین جاده اصلی که به این بلوار متصل می گردد فراتر از جاده های روستائی عرض داشته و ضمن اینکه با توجه به باز بودن محیط دید مناسبی در آن بخش وجود دارد که عرض دو طرف جاده را در روز مشخص میکند جهت شب نیز چراغهای هشدار و روشنائی مناسب در نظر گرفته شده است.

از تمامی کسانی که به زیبائی و پیشرفت روستا می اندیشند قدر دانی و تشکر می کنیم.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : بخش بوشکان
ارسال دیدگاه