آخرین اخبار

» اسلاید اصلی » افتتاحیه کارگاه آموزشی دهیاران و شورا های اسلامی بخش بوشکان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۸:۴۲

 کد خبر: 10979
 445 بازدید

افتتاحیه کارگاه آموزشی دهیاران و شورا های اسلامی بخش بوشکان

به گزارش تاور؛ افتتاحیه کارگاه آموزشی دهیاران و شوراهای اسلامی بخش بوشکان با حضور آقای حاجب فرد بخشدار بوشکان و خانم دهقانی مدیر کل امور روستائی و شورا های استانداری بوشهر برگزار گردید.

سرکار خانم دهقانی مدیر کل محترم امور روستائی و شور های استاندار بوشهر در آیین افتتاحیه کارگاه آموزشی دهیاران و شورا های اسلامی استان در بخش بوشکان گفتند : دهیاری ها به عنوان بازوی اجرائی دولت در روستا ها سهم بسزائی در عمران و آبادانی کشور ایفا می کنند.

وی افزود: هدف از برگزاری این کلاسهای آموزشی بالا بردن سطح دانش دهیاران و شورا های اسلامی در سرمایه گذاری و جذب گردشگر جهت درآمد زائی دهیاری ها، تعامل بهتر دهیاری ها و شورای های اسلامی، نحوه دقیق اجرا و نظارت بر پروژه های عمرانی با رعایت اصول مهندسی و ایمنی، آشنائی با مدیریت بحران در روستاها است که در جهت حمایت از دهیاری ها اجرای این کارگاه های آموزشی به تعاونی دهیاری های بخش بوشکان واگذار گردیده است.

مدیر کل امور روستائی و شورا های  استانداری بوشهر بیان داشتند امسال تعداد ۲۴ روستای هدف گردشگری در سطح استان انتخاب شدند که بخش بوشکان با توجه به دارا بودن پتانسیل بالای گردشگری و طبیعت زیبا سهم بسیار خوبی را در این میان دارد.

دکتر حاجب فرد بخشدار بوشکان نیز تاکید کردند دهیاران و شورا های اسلامی جهت هم افزائی و بهره بردن از پتانسیل های گردشگری در روستا ها از این ظرفیت خدادادی جهت کسب درآمد برای روستای خود برنامه ریزی های مناسبی را داشته باشند.

 

(این جلسه در تاریخ ۵/۹/۱۳۹۷ برگزار گردیده است)

عکسها: ارسالی کاربران


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اسلاید اصلی , بخش بوشکان , شورا،دهیاری
تازه ترین های سایت مطالب بیشتر

ارسال دیدگاه

گفتگو در واتساپ