آخرین اخبار

» اسلاید اصلی » افتتاحیه کارگاه آموزشی دهیاران و شورا های اسلامی بخش بوشکان

تاریخ انتشار : 2018/11/29 - 8:42

 کد خبر: 10979
 822 بازدید

افتتاحیه کارگاه آموزشی دهیاران و شورا های اسلامی بخش بوشکان

افتتاحیه کارگاه آموزشی دهیاران و شورا های اسلامی بخش بوشکان

به گزارش تاور؛ افتتاحیه کارگاه آموزشی دهیاران و شوراهای اسلامی بخش بوشکان با حضور آقای حاجب فرد بخشدار بوشکان و خانم دهقانی مدیر کل امور روستائی و شورا های استانداری بوشهر برگزار گردید.

سرکار خانم دهقانی مدیر کل محترم امور روستائی و شور های استاندار بوشهر در آیین افتتاحیه کارگاه آموزشی دهیاران و شورا های اسلامی استان در بخش بوشکان گفتند : دهیاری ها به عنوان بازوی اجرائی دولت در روستا ها سهم بسزائی در عمران و آبادانی کشور ایفا می کنند.

وی افزود: هدف از برگزاری این کلاسهای آموزشی بالا بردن سطح دانش دهیاران و شورا های اسلامی در سرمایه گذاری و جذب گردشگر جهت درآمد زائی دهیاری ها، تعامل بهتر دهیاری ها و شورای های اسلامی، نحوه دقیق اجرا و نظارت بر پروژه های عمرانی با رعایت اصول مهندسی و ایمنی، آشنائی با مدیریت بحران در روستاها است که در جهت حمایت از دهیاری ها اجرای این کارگاه های آموزشی به تعاونی دهیاری های بخش بوشکان واگذار گردیده است.

مدیر کل امور روستائی و شورا های  استانداری بوشهر بیان داشتند امسال تعداد ۲۴ روستای هدف گردشگری در سطح استان انتخاب شدند که بخش بوشکان با توجه به دارا بودن پتانسیل بالای گردشگری و طبیعت زیبا سهم بسیار خوبی را در این میان دارد.

دکتر حاجب فرد بخشدار بوشکان نیز تاکید کردند دهیاران و شورا های اسلامی جهت هم افزائی و بهره بردن از پتانسیل های گردشگری در روستا ها از این ظرفیت خدادادی جهت کسب درآمد برای روستای خود برنامه ریزی های مناسبی را داشته باشند.

 

(این جلسه در تاریخ ۵/۹/۱۳۹۷ برگزار گردیده است)

عکسها: ارسالی کاربران


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اسلاید اصلی , بخش بوشکان , شورا،دهیاری
دیدگاه کاربران کل نظرات :1
  • علی

    تاریخ : 20 - ژانویه - 2019

    روستای تنگ زرد با این همه جوان تحصیل کرده بیکار متاسفانه دهیار آن کارمند رسمی دولتی ساکن بوشهر میباشد و مردم اگر کاری داشته باشند باید ۱۰۰ صد کیلومتر بروند بوشهر شاید اگه شانس داشته باشند که ماموریت نباشه یه نامه ای بده آخه یعنی کسی دیگه شایسته آن نیست که دهیار بشه و فقط یه چند تا آلاچیق دور پوشیده درست کرده اون هم جایگاهی برای معتادان و فساد شده دیگه وقت آن هم نداره که خدمت کنه


ارسال دیدگاه