آخرین اخبار

» استان » اعتبار موردنیاز برای تامین قرص یُد در بودجه کشور لحاظ شود

تاریخ انتشار : 2019/12/07 - 14:39

 کد خبر: 14669

اعتبار موردنیاز برای تامین قرص یُد در بودجه کشور لحاظ شود

عبدالکریم گراوند در نشست ارزیابی مانور پرتوی که ۱۲ اردیبهشت ماه امسال در بوشهر برگزار شد با قدردانی از عوامل برگزاری رزمایش پرتوی اظهار کرد: مردم با فرهنگ و همیشه در صحنه بوشهر در برگزاری این رزمایش حضوری موثر داشتند و مهم ترین نقطه مثبت این رزمایش حضور و همکاری مردم بوشهر بود.

وی با اشاره به ارزیابی صورت گرفته از عملکرد کارگروه های ۹ گانه پدافند غیرعامل گفت: در برگزاری هر مانوری نقاط ضعف و قوت وجود دارد که باید نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم.

استاندار بوشهر تصریح کرد: یکی از نقاط ضعف این رزمایش این بود که در استان تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای برگزاری چنین رزمایش مهمی وجود نداشت لذا سازمان پدافند غیرعامل باید برای این مشکل تدبیری بیاندیشد.

به گزارش ایسنا، گراوند با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل باید برای تامین و تقویت تجهیزات موردنیاز رزمایش، حمایت مالی لازم انجام دهد، افزود: تجهیزاتی که از سوی سازمان پدافند غیرعامل استان برای برگزاری رزمایش پرتوی وارد استان شد باید در اختیار استان بوشهر قرار می گرفت و انتظار داریم سازمان پدافند غیرعامل این موضوع را محقق کند.

گراوند بیان کرد: کارگروه های ۹ گانه باید نقاط ضعف و قوت خود را مورد بررسی قرار دهند ضمن اینکه شورای پدافند غیرعامل استان ارزیابی مجددی هم از این رزمایش انجام دهد.

استاندار بوشهر تاکید کرد: به منظور آمادگی بیشتر استان برای برگزاری رزمایش پرتوی در آینده، رزمایش های موضوعی با هماهنگی شورای پدافند غیرعامل برنامه‌ریزی شود.

وی اظهار کرد: تامین قرص ید یکی از ضرورت های استان بوشهر است و باید بودجه مورد نیاز برای تامین قرص ید با همکاری سازمان پدافند غیرعامل در بودجه کشور لحاظ شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه