آخرین اخبار

» استان » اسامی منتخبین شوراها در شهرستان‌های دیلم، گناوه، دشتی و تنگستان

تاریخ انتشار : 2021/06/20 - 10:11

اسامی منتخبین شوراها در شهرستان‌های دیلم، گناوه، دشتی و تنگستان

اسامی منتخبین شوراها در شهرستان‌های دیلم، گناوه، دشتی و تنگستان

با پایان شمارش آرا در شهرهای شهرستان‌های دیلم، گناوه و تنگستان نتیجه نهایی انتخابات شورای شهر به صورت زیر مشخص شد و منتخبین به شورای اسلامی راه یافتند.

شهرستان دیلم

دیلم
۱ سیدوهاب میرجهانمردی   ۳۱۴۲ رای
۲ یدالله حیدری             ۲۷۳۵ رای
۳ ایمان آذری               ۲۳۶۹ رای
۴ رضا عبدالهی              ۲۲۶۳ رای
۵ محمدجواد اکبری         ۲۱۷۴ رای

امام حسن
۱ سیدحسن موسوی         ۶۵۳ رای
۲ مهدی محمدزاده           ۴۹۲ رای
۳ سعید فلاحتی               ۴۸۴ رای
۴ احمد خدری               ۴۶۸ رای
۵ حسین عباسی              ۴۶۲ رای

شهرستان گناوه

گناوه
۱ کوروش شبانکاره         ۵۷۸۳ رای
۲ هادی عرب زاده          ۳۵۵۵ رای
۳ ایوب خدری             ۳۵۳۴ رای
۴ سمیه مرادی             ۳۲۳۵ رای
۵ علیرضا بهزادی           ۲۹۱۰ رای
۶ فاطمه اسماعیلی          ۲۹۰۴ رای
۷ سجاد امیری گناوه        ۲۶۴۰ رای

ریگ
۱ غلامرضا راستی            ۸۱۱ رای
۲ سیدعبدالصاحب رضوی    ۷۸۷ رای
۳ سیده مریم رضوی         ۷۷۰ رای
۴ غفور رضایی               ۷۶۷ رای
۵ کورش عزیززاده            ۵۰۸ رای

شهرستان تنگستان

اهرم
۱ عباس صبوری            ۳۶۴۰ رای
۲ عاطفه شکاری            ۱۷۵۱ رای
۳ ابراهیم دهقان دوست     ۱۷۴۰ رای
۴ محمد عاشوری           ۱۵۴۵ رای
۵ غلامرضا برقی نژاد        ۱۵۱۲ رای

دلوار
۱ غلامرضا ممسنی           ۷۶۰ رای
۲ علی نعمتی                ۶۸۶ رای
۳ حسن جمادی             ۶۴۳ رای
۴ سجاد یکوکسان           ۶۳۹ رای
۵ محمد دلواری             ۶۱۸ رای

آباد
۱ غلامعلی آزادنیا             ۹۴۰ رای
۲ علی خسروخواه           ۸۹۵ رای
۳ حسین گنجه               ۸۶۰ رای
۴ سجاد زنگوئی              ۶۶۹ رای
۵ اسماعیل مصدقی          ۶۴۳ رای

شهرستان دشتی

خورموج
۱- حسین مروت سعادت          ۳۶۴۲ رای
۲- قاسم هزیمتیان آزاد            ۳۳۲۷ رای
۳- عبدالمهدی نصیری خورموجی   ۳۱۴۵ رای
۴- مهرداد علی زاده               ۳۰۵۳ رای
۵- رضا رضائی حقیقی             ۲۷۸۱ رای

کاکی
۱- سیدعلی اکبر فاطمی           ۲۹۳۹ رای
۲- جابر فقیه                     ۲۵۷۳ رای
۳- علیرضا زارعی                 ۲۴۰۹ رای
۴- سیدحسن حسینی             ۲۱۴۴ رای
۵- احمد کردستانی منفرد         ۱۶۴۲ رای

بادوله

۱- اصغر شیخیانی                ۱۴۱۹ رای
۲- محمد بانی منفرد               ۹۴۱ رای
۳- مهدی زارعی                   ۹۳۲ رای
۴- عسکر عباسی                  ۸۹۱ رای
۵- سیدعلی حسین زاده            ۸۷۳ رای

شُنبه
۱- مجتبی صابرآزاد                ۶۵۴ رای
۲- اکبر مشهور                    ۶۳۸ رای
۳- احمد نادری نیا                 ۵۸۶ رای
۴- فضل اله درا                    ۵۰۷ رای
۵- علی صلحی مطلق               ۴۹۲ رای

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency - استان ها > بوشهر


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه