آخرین اخبار

» بخش بوشکان » احمد یوسفی : فرماندار به وعد ه اش عمل نکرد

تاریخ انتشار : 2017/01/07 - 12:06

 کد خبر: 2942
 575 بازدید

با این فاجعه ای که در حال رخ دادن است معیشت بیش از صد خانوار به خطر افتاده است.

احمد یوسفی : فرماندار به وعد ه اش عمل نکرد

احمد یوسفی : فرماندار به وعد ه اش عمل نکرد

رییس شورای اسلامی روستای فاریاب، یکی از مشکلات اساسی روستای فاریاب در سالهای اخیر را کمبود آب کشاورزی بیان کرد که سبب نگرانی جدی مردم و خصوصاً کشاورزان شده است.

احمد یوسفی اظهار داشت: حدود در گذشته ۲۰هزار اصله از نخیلات این روستا توسط سه حلقه چاه آبیاری می شدند که دو حلقه از این چاه ها در حال حاضر از کار افتاده اند، وتنها چاه باقی مانده نیز جوابگوی نخیلات مردم نیست.

وی با بیان اینکه نخیلات فاریاب در حال خشک شدن هستند، خاطرنشان کرد: با این فاجعه ای که در حال رخ دادن است معیشت بیش از صد خانوار به خطر افتاده است.

یوسفی با انتقاد از مسوولان تصریح کرد: مکاتبات ودرخواست های چند ساله شورای اسلامی فاریاب برای راه اندازی دو چاه خشک شده هم تا به حال نتیجه ای در بر نداشته است.

رییس شورای اسلامی روستای فاریاب به مشکلات آب آشامیدنی هم اشاره کرد و افزود: بیش از ۳۰ سال از عمر شبکه لوله کشی می گذرد که بسیار فرسوده و غیر بهداشتی شده است. وی با بیان اینکه این شبکه فرسوده دیگر قادر به آبرسانی به همه نقاط روستا نیست با صراحت گفت: متاسفانه تقاضای ما از مسوولین در خصوص تعویض شبکه داخلی و انتقال نیز تا کنون بی نتیجه بوده است.

احمد یوسفی اضافه کرد: همچنین سالن ورزشی روستای فاریاب چند سالی است که نیمه کاره رها شده و با وعده هایی که فرماندار دشتستان داده اند، ولی هنوز نشانی از ادامه کار وتکمیل آن نیست.

آقای یوسفی قبلا  پیگیری زمین چمن جدید و تکمیل سالن ورزشی فاریاب را وعده داده بودند.

منبع: استان ۲۴


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : بخش بوشکان , شورا،دهیاری
ارسال دیدگاه