آخرین اخبار

» استان » ابعاد فتنه اخیر توسط شبکه تبلیغی تبیین شود

تاریخ انتشار : 2019/12/07 - 13:54

 کد خبر: 14647

ابعاد فتنه اخیر توسط شبکه تبلیغی تبیین شود

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی روز شنبه در جمع روحانیان استان بوشهر افزود: در مساله افزایش سهمیهبندی  بنزین دشمنان اعم از خارجی و بدخواهان داخلی و نفوذی‌هایی که وجود داشتند خودشان را برملا کردند.

وی بیان کرد: دشمنان اسلام و نظام اسلامی خواستند با سوء استفاده از حوادث اخیر خنجر خود را به این نظام بزنند که با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و هوشیاری مردم این توطئه هم خنثی شد.

سروستانی با اشاره به نقش مهم روحانیون و مبلغان در افزایش روحیه امید و مقاومت در جامعه اظهار داشت: بر همه ما واجب است در این شرایط حساس اطلاع‌رسانی و اقناع عمومی را در دستور کار خود قرار داده و درمسیر مقابله با توطئه‌های دشمنان حرکت کنیم.

وی یادآور شد: هم اکنون ۱۲۰ روحانی مستقر مشغول خدمت در نقاط مختلف استان هستند و برنامه ها و طرح‌های فرهنگی، تبلیغی را در سطح استان اجرا می‌کنند.

سروستانی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی برای روحانیاون مستقر در این استان اضافه کرد: در اجرای سیاست‌های جدید رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و معاونت فرهنگی روحانیان مستقر در زمینه طرح‌های امام محله و امام روستا آموزش داده می‌شوند.

وی ادامه داد: درس اخلاق و اهمیت عمل بر اساس وظیفه، تبیین طرح تحول اجتماعی مسجدمحور، تبیین آموزش و توانمندسازی روحانیان و تبیین طرح امامت از موضوع‎های مهم است که در این دوره آموزشی تبیین می‎شوند.

منبع:ایرنا فارسی


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه