آخرین اخبار

» استان » آکادمی تخصصی هیات والیبال استان بوشهر راه‌اندازی شد

تاریخ انتشار : 2021/06/21 - 13:03

 کد خبر: 20584
 7 بازدید

آکادمی تخصصی هیات والیبال استان بوشهر راه‌اندازی شد

آکادمی تخصصی هیات والیبال استان بوشهر راه‌اندازی شد

حسن بازدرهوا روز دوشنبه در این ارتباط در گفت و گو با ایرنا افزود: این آکادمی با هدف ارائه آموزش مدرن، صحیح، اصولی و علمی به ورزشکاران رشته والیبال و بویژه نوآموزان راه‌اندازی شده‌است.

وی بیان کرد: فعالیت این آکادمی گامی ارزشمند در جهت پرورش افراد مستعد این رشته، تقویت تیم‌های رده‌های سنی پایه و تزریق بازیکنان با کیفیت به تیم‌های استانی است.

بازدرهوا اظهار داشت: استفاده از پزشک‌ تغذیه، روان‌شناسی، مربیان تیم‌های ملی و بدن‌سازی تخصصی والیبال از جمله موارد لحاظ شده برای فعالیت آکادمی تخصصی والیبال استان بوشهر است.

وی گفت: با توجه به وجود مربیان مجرب جوان و پیشکسوتانی ارزنده در رشته والیبال از ظرفیت آنها نیز برای ارتقای سطح والیبالیست‌های هم استانی بهره‌گیری خواهد شد.

بازدرهوا اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و تعطیلی دانش‌آموزان پذیرش آنها برای آموزش در آکادمی از طریق هیات والیبال استان بوشهر انجام خواهد شد.

 وی گفت: بوشهر استانی مستعد در رشته والیبال است که با وجود فعالیت آکادمی زمینه شکوفایی بیشتر استعدادها نیز فراهم خواهد شد.

بازدرهوا اظهار کرد: با رسیدن والیبال ساحلی استان به رتبه نخست کشور بدون شک با پیش بینی افق لازم امکان تبدیل بوشهر به قطب والیبال سالنی کشور نیز وجود دارد که تحقق این مهم نیازمند همراهی تمامی فعالان والیبال است.


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه