آخرین اخبار

» استان » آمار صعودی بستری و فوتی در استان بوشهر

تاریخ انتشار : 2021/06/20 - 14:45

 کد خبر: 20538
 19 بازدید

آمار صعودی بستری و فوتی در استان بوشهر

آمار صعودی بستری و فوتی در استان بوشهر

سعید کشمیری با بیان اینکه تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ۳۲۹ نفر است، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۹۰ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۴۸ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۸۱ بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۶۷ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌‎اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۴۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند،افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۹ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز ۲ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، ۲ آقا با ۶۵ و ۴۵ سال سن با سابقه بیماری قلبی، دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید. 

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تا کنون ۱۲۲۴ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۴۸۶۶۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه آمار بستری و فوتی استان بوشهر در حال افزایش هست از هم استانی‌های عزیز خواهشمندم که استفاده از ماسک را فراموش نکنند تا وارد پیک پنجم کرونا نشویم.

انتهای پیام 


برچسب ها :
دسته بندی : استان
ارسال دیدگاه